Poll

Да реснем ли Knights realm и да има ли въобще нови сезони?

Да, последен рес и каквото се натрупа е докато сървъра светува.
2 (8%)
Да, рес и после на сезони по година.
14 (56%)
Не, рано е още.
1 (4%)
Не, въобще не искам рестарти.
2 (8%)
(опция за нова анкета) Да, нека да има рестарт, но да се увеличи дроп на предмети/руни/чарми.
6 (24%)

Total Members Voted: 24

Voting closed: October 01, 2019, 11:08:49 PM

Author Topic: Да има ли нов сезон на класик през октомври/ноември 2019?  (Read 456 times)

root

• Guest
За жалост никой не оценява труда и веремето на Младен... Замисляли сте се какво ще правите утре, когато сървъра го няма?
« Last Edit: September 30, 2019, 05:44:28 PM by root »

root

• Guest
@Down7hief искам само да те попитам кой беше ти и за какво се бориш?

Offline Knights

• Doctor
  • Administrator
  • Sr. Member
    • Server realm: Knights Softcore
    • View Profile
    • Knights Diablo II Server
Защото това с датите е разисквано 100 пъти и обясних много ясно причините, поради които не казвам дати от началото на сезона :) когато кажа рестарт след 1 седмица се играе до последно ХК (основно да се избият), а когато кажа, че рестарта е след 6 месеца и на 3тия всички спират всички да играят, защото няма смисъл да си правят герои за толкова кратко време. Още повече.. обявя ли рестарт след седмица и софткор стои празен. Защо да плащам 40 кинта на месец за да стои празен сървъра??? Като човек, който се занимава отдавна искам да има постоянно хора. Капризите на разни там играчи, които нищо не са направили за тази общност не ме вълнуват!

След като ти и приятелите ти чакате дата, ще ти пиша 1-2 седмици преди самия рестарт. Ориентировъчно - преди зимата се реска.

Поздрави :)

Offline Knights

• Doctor
  • Administrator
  • Sr. Member
    • Server realm: Knights Softcore
    • View Profile
    • Knights Diablo II Server
Относно резултатите от анкетата:

3ма против, всичко останало е ЗА рестарт. Ще бъде написана нова тема и пуснато ново известие от екипа при взимане на решение :)

Благодаря на всички, които взеха участие!

root

• Guest
Аз доколкото съм на ясно годината има 4 сезона. Да ви е честито!