Poll

За и Против

Да
9 (69.2%)
Не
4 (30.8%)

Total Members Voted: 13

Author Topic: Предложение за използването на Cham Rune  (Read 227 times)

Offline Knights

• Doctor
  • Administrator
  • Sr. Member
    • Server realm: Knights Softcore
    • View Profile
    • Knights Diablo II Server
Re: Предложение за използването на Cham Rune
« Reply #15 on: February 07, 2019, 08:43:56 AM »
Здравейте :)

мен никой не ме пита дали ще слагам такива неща.. често се случва при предложения в класика да се стига до нови предмети и рунически думи от други модове.

Както и да го гледам, това нещо с чам руната няма да стане, защото:

1. ще се обезценят намерените основи и никой няма да купува основа различна от максималната
2. за да се напише дадена руническа дума, не е нужно основата да е 15/15 или 15/3 и т.н. (с това искам да кажа, че такава "добавка" няма да подобри играта)

Реалма е възможно най-близък до класик, съобразен с броя на играчите и с това, че нямаме изобилие от свободно време за рън.

Нови предмети и рунически думи НЯМА да се добавят, затова не давайте такива предложения.

Чам руната си има приложение и ако искате мога да намаля дропа за да не ви пречи по мулетата :)

Поздрави!

Offline FtB-FadeToBlacK

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #16 on: February 07, 2019, 09:40:24 AM »
..........
2. за да се напише дадена руническа дума, не е нужно основата да е 15/15 или 15/3 и т.н. (с това искам да кажа, че такава "добавка" няма да подобри играта)
.......

Както съм споменал в 1вия си пост подкрепям мнението, че е безмислено за 15 ед да се изразходва Cham руна.
Това с руническите думите го постнах, не защото държа на тях, а защото по нагоре пишеше да даваме някакви предложения.
На мен руната не ми пречи, дори си я ползвам :), а и не пада толкова често, както се твърди.

Ако с изказванията си съм прекалил поднасям извиненията си към администраторите и модераторите. Приятен и успешен ден :)

Offline cmr2

• Administrator
  • Newbie
    • Server realm: Knights Hardcore
    • View Profile
« Reply #17 on: February 07, 2019, 10:02:23 AM »
FtB-FadeToBlacK , това е идеята на темата :) да се кометира и да се предлага .

Offline FtB-FadeToBlacK

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #18 on: February 07, 2019, 03:54:46 PM »

cmr2
:) да, така е.
Според мен ако се върна на първото ми предложение  за създаване на рецепта с Cham руна за "разваляне на руни", това ще повиши интереса на играчите към Zod и Cham руните, а цената им ще достигне до минимум Jah руна.
И няма да се намират играчи с мнението, че Cham руната е само за складиране.
:)

Offline root

• Administrator
  • Full Member
    • View Profile
« Reply #19 on: February 07, 2019, 04:53:44 PM »
Аз преди Чам руните си ги стаквах, а със Зод въртях botd  за 400+ed.  Накрая като теглех чертата имах цяло муле с HRs.

Offline Gorko

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #20 on: February 09, 2019, 09:01:28 PM »
Добре , мотив.Против съм , защото използвам Чам в рецепта почти всеки сезон по 2-3 пъти , харесва ми руната , също така е хубаво като падне , защото да виждаш голяма руна , но не е най - нужната , обаче се наддъхваш да търсиш още и още.Също така до тук не ми харесват идеите , които са изброени за какво да се ползва Чама :)