Poll

РЕСТАРТ?

РЕЗКООООООООО
НЕ, МЕРСИ ^_~~~

Author Topic: ЗА или ПРОТИВ рестарт на сървъра..  (Read 889 times)

Offline Wasp

• Newbie
  • *
    • Server realm: Knights Softcore
    • View Profile
Re: ЗА или ПРОТИВ рестарт на сървъра..
« Reply #30 on: October 23, 2018, 09:33:19 PM »
Последния sc рестарт беше на 03.10.2017 (преди 12 месеца). Sc pvp секцията искат време за дуели и турнири, не за обличане.

Мисля не е ок да се вкарват спорове pvm/pvp и sc/hc. Нагласата да се ръни не заслужава по-малко уважение от това да си на един токов удар или на едни железни гащи от нов герой.

Offline Gorko

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #31 on: October 23, 2018, 09:49:22 PM »
 ;D ;D ;D "Sc PvP селекцията" Първо я попитай какво смятат по въпроса , после прави разсъждения ако обичаш ;/

Offline wandererfb

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #32 on: October 24, 2018, 12:18:29 PM »
Аз лично не виждам смисъл анкетата да виси още 1 седмица.Кого чакаме?
Решавайте какво ще е и действайте и ние да знаем дали ще играем или не...
Така сега ни да ръниш, ни да дигаш нов герой ,нито нищо,като не знаеш какво ще е.
Мисля че има и други играчи които мислят така.

Offline MartinKolev

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #33 on: October 24, 2018, 01:15:28 PM »
Рестарт !!
Ще се съберем много повече хора ако се ресне  и няма да е лошо да се вкара нещо новичко в мода ;)
« Last Edit: October 24, 2018, 05:08:22 PM by MartinKolev »

Offline NARCIS

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #34 on: October 24, 2018, 06:17:25 PM »
Да може и да се съберат повече хора наистина, но ако няма нищо ново, ами същите герои ще ги вдигаме пак по същия начин аз не виждам никакъв смисъл от рестарт изобщо. Не сега -  никога.  Който  толкова му е писнало да има всичко  да си изтрие героите със все предметите и да почне от начало. Аз лично не съм  си намирал син пръстен 10/20/15 или пък етериал бартук на макс, нито пък успявам  да си вдигна асасин на  драгон клос . Рестарта няма да ми помогне по-бързо да си направя по-хубави крафтове или пък по бързо да изпитам по няколко вариянта билда на героите.  Да се надяваме, че поне след рестарт сървъра ще престане да забива, защото ако всичко остане абсолютно същото като до сега, освен че сме занулили всичко и започваме  да се мъчим от начало над същото, на мен просто ми се губи смисъла от този рестарт.

Offline Guru

• Full Member
    • View Profile
« Reply #35 on: October 24, 2018, 07:43:39 PM »
Рескайте. Манго и Марто да не се обаждат, вие дори не цъкате (не че аз цъкам, ма затва съм за рестарт ;D).

Offline TheWorldIsMine

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #36 on: October 24, 2018, 08:40:23 PM »
Аз съм ЗА рескането !

Offline Fearless

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #37 on: October 24, 2018, 08:44:52 PM »
Против рестарт на сървъра

Offline SpiderManZone

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #38 on: October 25, 2018, 09:46:30 PM »
Готови ли сме за следващия роман?

Първо, не че се мазна на администрацията, но тъпотията написана от speedrun няма граница на наглостта! Искам само да попитам, кой от Вас даде по 50 лева, хостера да си плати сметката за ток, за това, че компа му работи 24/7 за да си играете Вие игрички? Кой му даде 20 лева за да си плати интернета? Или вместо да го почерпите едно кафе в знак на уважение, ако не друго, дай да го хулим?
Аз на няколко пъти видях коментар от администрацията, в която гласеше, че те ще се съобразят с ОБЩОТО МНЕНИЕ или просто казано МНОЗИНСТВОТО!

Второ. Рестарта е за ХЪС на ВСИЧКИ играчи, а не от завист към "имащите".

Трето. Адски е трудно да се поддържа игра като тази, която е отживелица! Вместо да мрънкате като децата в яслата, вземете измислете някои въведения. Предложете нещо, лесно постижимо!

Според мен могат да се направят много неща и ще споделя част от тях тук, за да бъдат видяни от повече аудитория:

1) Find Event - Примерно админа казва "Намерете ми boots с 3 defence". Който първи отиде и му даде trade и покаже ботушките, получава туна 20 ниво.
2) War Event - Той е по 2ки, като финалистите печелят X руна.
3) PK Event - Всички герои излизат пред града и когато админа каже "СТАРТ", всички почват да се млатят, който остане последен жив, той печели X руна.
4) Run Event - Прави се от двама админи. Единият на изхода на града, другият на първият телепорт. Всички участници са приготвени и когато първия админ каже "СТАРТ" всички тръгват към вторият админ, който участник даде първи trade на админа, печели X руна. (В този евент не участват сорки)

Имам и някои други идеи, но за тях се изискват много усилия. Ще подскажа за какво идва реч и ако админите преценят, могат да ми пишат, за да дообясня идеите. Няма да задълбавам много, тъй като наистина ще трябва много работа за осъществяването им.

1) Да се направи някаква скала за "Monster Kill" (може и в определена местност, примерно Abadon в act5) Като цялото това означава. На всеки герой да му се натрупват убитите монстери по брой в дадената местност, има как и да се направи да се показват в сайта като резултати (скала). Като за първите няколко места има награди, а това цялото се ресетва на седмица/месец.

2) Да се вкара в играта нова единица/юнит, (като Akara, Charsy), която да изпълнява определена роля. Примерно Да има няколко рецепти. Отиваш при нея с 5 магични ринга в инвентара, тя ти ги взима и ти дава X руна. Или 5 редки ринга и тя ти дава X руна.

Общо взето, това, което се опитвам да кажа с всички глупости, които пиша, е че играта си е игра, стара и всички сме свикнали с нея. Еднообразието убива, а ако се въведат някакви такива Евентчета или нововъведения, съм повече от обеден, че ще има резултат! Честно казано не съм много мислил по темата, но се надявам да схванахте какво имам в предвид, не е добре обяснено, но всичко хрумна спонтанно...
Ако някой прояви интерес към някоя от идеите, тя може да се разнообрази и разшири! Цялото това писание е покана към всички играчи в този сървър да помогнат с такива идеи. То това всичкото е за ВАС!
Благодаря на тези, които прочетох, че ме хулят. Благодаря и на останалите! Извинявам се ако съм засегнал някого, както и че ви карам да четете толкова...

Offline Gorko

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #39 on: October 25, 2018, 10:08:59 PM »
1) Евента ми харесва но с по трудни неща и по висока руна. +1
2)Харесва ми +1
3)+1
4)Става но с по голямо разстояние също така извън града ни може да се дава трейд Ники :D хаха просто си го пропуснал случва се
За местносто +1
За новия юнит -1
Общо взето добри идеи
« Last Edit: October 26, 2018, 08:34:00 AM by Gorko »

Offline speedrun

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #40 on: October 26, 2018, 03:41:29 PM »
Аман от професори, интриги и спекулации.

Offline root

• Administrator
  • Full Member
    • View Profile
« Reply #41 on: October 26, 2018, 04:53:19 PM »
Аман от професори, интриги и спекулации.

Прекаляваш?

Offline valhalla

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #42 on: October 27, 2018, 11:55:41 AM »
Не трябва ли да се уточни също така дали рестарта да е за хардкор или за софткор? Защото повечето който искат рестарт играят на хардкор. До колкото тези който играем на софт сме против рестарт.

Offline NARCIS

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #43 on: October 27, 2018, 01:13:21 PM »
Абе за HC  ще си има рестарт така или иначе. тук гласуваме за SC. ама вече ми писна да си кажа честно. то се е видяло че няма да се съберем достатъчно против рестарта. да го рескат и да играем не да чакам 2 седмици да вида ко ще се случи и недай си боже на 31 рекат  решихме рестарт имате още 2 седмици игра  :D

Offline Denislav

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #44 on: October 27, 2018, 06:32:33 PM »
Твърдо ЗА рестарт съм и аз !!