Poll

Време ли е за рестарт?

да
не
Лято, слънце, море и не ми се играе сега : )

Author Topic: Сървърът умира  (Read 3581 times)

Offline root

• Administrator
  • Full Member
    • Server realm: Knights Softcore
    • View Profile
Re: Сървърът умира
« Reply #15 on: August 30, 2017, 01:23:14 PM »
даите рестарт, за6то гласувахме !!!!!

До кога мислиш да пишеш глупости в форума и да заобикаляш наказание през proxy?

Offline Jaz

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #16 on: August 30, 2017, 07:59:27 PM »
Септември е Децата на даскало лятото отмина време е за рестарт :)
Твърдо ДА!

Offline Galvaneyes

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #17 on: September 15, 2017, 12:43:58 PM »
По към не за рестарт. И без него едвам, едвам може да намериш нещо което търсиш.

Offline Guru

• Full Member
    • View Profile
« Reply #18 on: September 15, 2017, 01:17:58 PM »
Точно обратното. След рестарт по-лесно ще намираш неща, защото си гол. ;D

Offline Wasp

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #19 on: September 16, 2017, 02:22:18 AM »
По-добре да се питат хората, които играят активно в момента в сървъра. ПВП са и повечето са против рестарт. Пробват нови герои, правят дуели, експерименти и тн.

Наистина, преобладаващите играчи са пвм, вълнува ги ръна или range. След рестарт интересът им се съживява докато се облекат, държи 4-5 месеца и спира. И пак си оставаме ядрото активни играчи, дообличайки се с месеци за да стигнем до сегашния момент.

Btw, с този удължен сезон доста pvm преминаха към pvp, което е много приятно :)

« Last Edit: September 16, 2017, 07:26:57 AM by Wasp »

Offline radko

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #20 on: September 16, 2017, 02:11:21 PM »
Твърдо съм против рестарт на сървара.

Offline Guru

• Full Member
    • View Profile
« Reply #21 on: September 16, 2017, 09:26:50 PM »
http://forum.knights-bg.com/index.php?topic=704.0
+ сървърен BH бот.

inb4 hurrdurr BH бота няма да оправи нищо

Offline Legendary

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #22 on: September 16, 2017, 09:28:56 PM »
Всеки си има гледна точка.Снощи играх с тия момчета ,те наистина са изфармили всичко с много мъка ,имат не лоши герои и все още се появяват да поиграват.Истината е ,че е гадно за тях хвърлили толкова време да намерят всичко нужно.Също като погледнеш класацията макар и класик са съвсем малко висок левел героите.Дори някой споделят ,че при рестарт по скоро ще се откажат вместо да започнат наново.
  Всички знаем ,че при рестарт има импулс от хора 2-3 седмици ,месец-два и пак същата история..Остават само упоритите и отдадените на играта.Аз също съм от хората,които поиграват 2-3 седмици ,месец и след това имам нужда от почивка-но след  време пак се връщам макар и за по седмица ,понякога и за по вечер според настроението .АЗ също не съм навит постоянно да се развивам ,имам моменти в които просто искам да си вдигам нов герой и почвам,но често просто влизам да се помотая и е хубаво да имам готов герой.
  От друга страна представете си тези да кажем ,че имаме тези 10-на човека изфармили всичко ,появява се нов играч, чете не е имало рестарт от година и половина до колкото разбрах,влиза в форума всеки говори за рестарт .Влиза в игра всички нафармени , почти няма стартове отначало.Много хора не виждат смисъл и стимул да скочат смело да се развиват тепърва ,точно поради тази причина.Да речем,че  сега се навият 5 приятелчета да започнат удрят здраво фармят,хвърлят сумати часове в игра и дойде един рестарт ,точно в момент в които са изфармили нужните неща.Да те ще се почувстват точно като тези,които играят сега и са против рестарта.
  Това е кръговрата на диабло момчета,всеки сезон е различен.Единия имаш време да играеш,другия не чак толкова.Само ще ви припомня ,че дори производителя Близард са намерили решение в спада на популацията с рестарт,така,че не трябва да се приема така тежко.
  Аз ще продължавам да играя играта защото ми е приятна и ме разтоварва от тежкото ежедневие,дали ще е без рестарт тук или след рестарт тук ми е все тая.Проблема е ,че понякога ти се играе и с хора ,сам мога и на сингъл...Сървъра в момента е в една патова ситуация ,запазил е доста дълго време този сезон,което е добре при всички положения в дългосрочен план.По нагоре беше споменато обаче за заблудата за рестарт и ескалацията на проблема,които трябваше да бъде решен според мен само по един начин -Появява се някой от екипа отговорен за сървъра и заявява :
-Ще има рестарт до месец да кажем с примерна дата или до Коледа.
-Няма да има рестарт поне още 6 месеца/година ,играйте спокойно и не мрънкайте.Това е..
 Според мен това е единственото решение да се спре спекулирането.Когато от екипа не са убедени какво решение да вземат се пуска тема като тази и стават спорове между играчите,които никой не иска .Знам,че е трудно решение тъй като все има ощетени и оплаквачи.Понякога трябва да се ръководи с твърда ръка.Просто кажете какво мислите и да се свършва с мрънкането.

Поздрави  Legendary

Offline Syikov

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #23 on: September 17, 2017, 06:23:02 PM »
Пълна глупост , рестарт не е нужен (прост пример с Хеадофф :) ) , Според мен доста хора няма да си направят труда да почнат на ново (както и аз) Лично мое мнение.
Почвайте пвп , турнири , вързаци , стига с тия чудовища :)

Offline root

• Administrator
  • Full Member
    • View Profile
« Reply #24 on: September 18, 2017, 12:24:15 AM »
Пълна глупост , рестарт не е нужен (прост пример с Хеадофф :) ) , Според мен доста хора няма да си направят труда да почнат на ново (както и аз) Лично мое мнение.
Почвайте пвп , турнири , вързаци , стига с тия чудовища :)

Сървър с теб и без теб пак ще има....

Offline MaRVeL

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #25 on: September 18, 2017, 08:25:20 PM »
Аз също мисля,че рестарт е излишен,повечето играчи са направили по 5 героя,като са им намятали някакви дрипи и си мислят че имат облечени герои. Още са дефицит доста от редките предмети,скиларите с лайф също са дефицит...има още какво да се желае. По-горе WASP е написала още 1 причина (доста от играчите си правят експерименти).

Offline Guru

• Full Member
    • View Profile
« Reply #26 on: September 19, 2017, 11:40:37 AM »
Аз съм нов играч. Fast forward вече съм 60, посъбрал съм някакви руни/основи за спирит и е време да кача левел за рън. Супер ама няма BH.

опция А - алт ф4
опция Б - да си биеш на НМ като на сингъл, само дето всички слотове са ти празни и куестовете неизпълнени.

Познайте коя опция е по common.

И за редките предмети съм го измислил, само да има кой да чете.

« Last Edit: September 19, 2017, 03:26:05 PM by Guru »

Offline Wasp

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #27 on: September 19, 2017, 10:56:05 PM »
Кажи acc за да помагаме  :)

Offline Guru

• Full Member
    • View Profile
« Reply #28 on: September 19, 2017, 11:13:29 PM »
Благодаря, но няма нужда. Не съм нов играч, просто давам пример :)

Offline komareto

• Newbie
  • *
    • Server realm: Tardis Mod Softcore
    • View Profile
« Reply #29 on: September 20, 2017, 12:09:55 AM »
И аз така от около 20 дена почнах на ново да играя, и какво да ви кажа направих 5 героя по 20 левал поради причината че никой не иска да хелпне за превод или за каквото и да е било, колкото и да питах всеки вика неми се занимава та и аз ако няма рестарт по клона кум алт и ф4