Author Topic: Новият водач в Classic Ladder !!!  (Read 1667 times)

Offline b2w

• Newbie
  • *
    • Server realm: Knights Softcore
    • View Profile
Новият водач в Classic Ladder !!!
« on: March 20, 2016, 06:06:13 PM »
Това е от днес.... Стана малко по рано ама сега имах възможност да се похваля, че съм новият водач в Classic Ladder !!!

Offline soadfan

• Newbie
  • *
    • View Profile
Re: Новият водач в Classic Ladder !!!
« Reply #1 on: March 20, 2016, 06:20:04 PM »
wowRaida беше преди теб:D Добре, че ника ти започва с f, а неговия с w

Offline Knights

• Doctor
  • Administrator
  • Sr. Member
    • View Profile
    • Knights Diablo II Server
« Reply #2 on: March 20, 2016, 08:08:13 PM »
Имам спомена, че не се нареждат по азбучен ред, а най-новия 99 ниво застава най-отгоре :)

Offline b2w

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #3 on: March 20, 2016, 08:32:52 PM »
Да така е или по азбучен ред или най-новия става водач но това с случая няма значение. Има само едно, че имам нов водач в Ladder-a и мисля, че вместо да се смееш soadfan можеш да кажеш едно браво или нещо подобно за усилията на хората или за теб е по важно да се изсмееш но няма значение. Аз за това съм в последно време приел следното кредо: Rise above hate. Защото твоя коментар е нито повече нито по малко чист хайт спрямо постигнатото от някой друг.

п.с. Благодаря на всички, който толкова много ми помогнаха, а аз така лекомислено и глупаво ги забравих а те са: Fafleka, Chester, Lisicata, Doomhammer, diab0lik, kremka2, qnko892, victorry и mars. Дано не съм забравил някой и моля да бъда извинен, ако съм го направил не е било нарочно. И искам пак да кажа "Благодаря искрено много на тези хора помогнали ми в това "китайско мъчение" дигането на 99 левел".

Offline soadfan

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #4 on: March 20, 2016, 10:01:57 PM »
Да така е или по азбучен ред или най-новия става водач но това с случая няма значение. Има само едно, че имам нов водач в Ladder-a и мисля, че вместо да се смееш soadfan можеш да кажеш едно браво или нещо подобно за усилията на хората или за теб е по важно да се изсмееш но няма значение. Аз за това съм в последно време приел следното кредо: Rise above hate. Защото твоя коментар е нито повече нито по малко чист хайт спрямо постигнатото от някой друг.

п.с. Благодаря на всички, който толкова много ми помогнаха, а аз така лекомислено и глупаво ги забравих а те са: Fafleka, Chester, Lisicata, Doomhammer, diab0lik, kremka2, qnko892, victorry и mars. Дано не съм забравил някой и моля да бъда извинен, ако съм го направил не е било нарочно. И искам пак да кажа "Благодаря искрено много на тези хора помогнали ми в това "китайско мъчение" дигането на 99 левел".

Не е хейт, не съм те хранил. Просто ми стана смешно и се посмях, какъв е проблема?  ???

Offline Dream

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #5 on: March 20, 2016, 10:09:32 PM »
gg и на двамата. Този сезон се оказа по-успешен от предишния :)
Колкото до подреждането, поне до колкото съм запознат, първи е този, който не е влизал от най-много време в игра с героя си.
т.е. и 20 героя преди теб да са вдигнали, ако станеш 99 и не влизаш 1 час в игра, а те всичките влязат поне по 1 път, ти ще си 1.

Offline TomiGang

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #6 on: March 25, 2016, 12:24:36 PM »
Айде честито за постижението.99 лвл в класик реалм си е къртовски труд и много безсънни нощи.Благородно ти завиждам. :)