Author Topic: Pal (танк) + Fire sorc  (Read 1603 times)

Offline Neno

• Newbie
  • *
    • View Profile
Pal (танк) + Fire sorc
« on: March 25, 2015, 09:19:43 PM »
Здр!

Не разбирам много за това реших да пиша.
Искам да играя по този начин нз защо но просто ме кефи тъка.
Има ли развитие за Танк паладин който да стои в мелеето с вк. conviction aura, да е наблъскан с резисти dmg reducy max rez и.т.н.
Танк който да поема удари и щети до като бия с Fire Sorc, -window alt+tab да движа и двата героя на малка резулюция и тъка да си ръня ?
Или трябва да се добавят нови итеми които да подхождат за танк, понеже в пита има всички герои и са доста хард бих казал,
и не виждам аз поне как може да се измисли танк.

Offline Knights

• Doctor
  • Administrator
  • Sr. Member
    • Server realm: Knights Softcore
    • View Profile
    • Knights Diablo II Server
Re: Pal (танк) + Fire sorc
« Reply #1 on: March 26, 2015, 08:59:43 PM »
Здравей!

Има предмети за танк, разгледай руническите думи а и макс сокет опцията важи, но в пита героите нарочно са трудни.

По принцип меле герой с лайф тап е най-лесния вариант. Аз лично съм пробвал Паладин на Smite/Zeal и Варварън на Whirlwind. Лайф тапа дори не е задължителен в някои случаи, когато сложиш лайф лийч.

Относно магьосницата има вариант със скрол лока и да имаш Conviction на чарм от злия шеф :) Чух че близардките са доста успешни по този начин.

Offline Neno

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #2 on: March 26, 2015, 10:55:13 PM »
Тук не става дума за Life Tap а за това че танк който стои в мелеето с вк. conviction aura и убира дмг-то , до като sorc на fire бие зад него.
И цялата процедура се извършва от един човек.
Conviction-a върши доста добра работа 4 Fire Ball-а и един evil и е мъртъв.
Но за да дава паладина conviction aura за да може да бия с fire-ката, паладина трябва да държи доста на бой.
За другите Evili намерих някво решение, но за некротата и друидите не, много дмг му вкарват на паладина и пада адски бързо.

Пробвах и с max resistans 90/90/90/90 + 54% dmg reducy шапката 19% dmg red и от monarch-a 35% dmg red.

Помогнете малко повечко :(

Offline Bard

• Administrator
  • Full Member
    • Server realm: Knights Softcore
    • View Profile
« Reply #3 on: March 27, 2015, 03:13:30 AM »
Комбинация танк и сорс, както беше в друг мод, тук трудно ще е успешна.
Рез стак ок, абсорб също. Блок макс добре, но дмдж редус над 50% ще помага само при amplify cursed да не си пада под процента. Хамм с добър деф ми е държал там без да бие, но налетят ли му 2 групи друиди и некромансери - gg. Има доста предмети, които да подсилят сорса,  ако искаш да биеш с кастър. Бос чармите също са оферта.
За да видите и изтегляте прикачени файлове и снимки, трябва да сте логнати във форума.